Awarie i remonty
Sądeckie Wodociagi
(18) 443-86-43
Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas
994
pogotowie wodociągowe
W związku z decyzją władz miasta o odebraniu mieszkańcom Nowego Sącza dopłat do ceny taryfowej wody i ścieków, Sądeckie Wodociągi dokonały odczytu wodomierzy w Nowym Sączu według ich stanu na dzień 31 sierpnia 2019 r. Do tego dnia obowiązywały dopłaty z Urzędu Miasta. Za usługi świadczone od 1 września 2019 r. będą wystawiane faktury bez dopłat.
Sądeckie Wodociągi nie podnoszą ceny za wodę i ścieki, to władze miejskie odebrały mieszkańcom Nowego Sącza dopłaty do ceny wody, obciążając ich w konsekwencji wyższymi kosztami – tak w największym skrócie wygląda prawda o opłatach ponoszonych przez mieszkańców Nowego Sącza. W związku z podawanymi przez władze Nowego Sącza do publicznej wiadomości nieprawdziwymi lub nieścisłymi informacjami dotyczącymi ceny za dostawę wody i odbiór ścieków, przedstawiamy rzetelną, opartą na faktach i dokumentach informację w tej sprawie.

To już możliwe. Wystarczy, że przejdziesz na e-fakturę Sądeckich Wodociągów. Specjalnie dla naszych Klientów uruchomiliśmy Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta (e-bok). To łatwe i wygodne rozwiązanie, na pewno bardziej przyjazne dla domowego budżetu. 

– Usługa ta daje możliwość podzielenia dotychczasowej faktury na trzy. Regularne, ale częstsze płatności mniej obciążają domowy budżet – mówi Grzegorz Górka, kierownik działu sprzedaży Sądeckich Wodociągów. 


  
[0] 6  12  18  24 ...

Awarie i remonty

Sądeckie Wodociagi Sp. z.o.o. informuje, że w dniu 11-09-2019 r. (środa) z powodu prac modernizacyjnych planowane jest wyłaczenie wody od 9:00 do 14:00 w miejscowości Mostki. Przywrócenie dostaw wody do godziny14:00. Za utrudnienia przepraszamy.
Facebook